Mamy zaszczyt zaprosić Państwa 
na XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy
który odbędzie się 7 lutego 2015 roku 
tradycyjnie w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej 
o godzinie 20.00.

 

 

Przesyłamy Państwu informacje o warunkach uczestnictwa w Balu i o sposobie nabycia cegiełek. Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z tegorocznego Balu, będzie wsparcie młodych podopiecznych  Fundacji Anny Dymnej "Mimo wszystko", z którą mamy zaszczyt współpracować w 2015 roku oraz młodych podopiecznych Fundacji Polsat i Fundacji TVN "nie jesteś sam".

 

Cegiełki upoważniają do udziału w XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy.

 

Można je nabyć do 06.02.2015 r. w siedzibie firmy Rochstar Events (przy ulicy Racławickiej 99 w Warszawie, w godz. od 10 do 17 w dni robocze). Płatność wyłącznie gotówką. Dodatkowe informacje można otrzymać pod adresem: kontakt@baldziennikarzy.org.

 

Ceny pojedynczych cegiełek wynoszą:

180 PLN - miejsce stojące dla dziennikarzy posiadających ważną legitymację prasową

180 PLN - miejsce stojące dla osoby towarzyszącej dziennikarza z ważną legitymacją prasową

350 PLN - miejsce stojące

550 PLN - miejsce siedzące przy stoliku

 

Legitymacja prasowa upoważnia do pozyskania cegiełki dla dziennikarza i jego osoby towarzyszącej ze zniżką dziennikarską. Odstąpienie cegiełki dziennikarskiej lub jej przekazanie osobie trzeciej, która nie jest dziennikarzem, jest niezgodne z regulaminem XVI Charytatywnego Balu Dziennikarzy.


Pragniemy również poinformować, że jeszcze w grudniu na stronie internetowej  www.charytatywni.allegro.pl rozpoczęła się charytatywna aukcja Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy. Środki z niej uzyskane zostaną przeznaczone na wsparcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Będzie tam można wylicytować „Inteligentny Prezent” na święta m.in. bilety na premiery teatralne, książki z autografami, vouchery na kolacje i wiele, wiele innych.

 

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w aukcji! 


Fundacja dołożyła wszelkich starań, by informacja o Balu dotarła do uczestników poprzednich edycji. Jeżeli nie udało nam się dotrzeć do wszystkich, prosimy o przekazanie niniejszej informacji każdemu, kto mógłby być zainteresowany udziałem w balu.

 

 

Zarząd Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2011 Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy

Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite.