Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy

 

Zarząd Fundacji

 

Mateusz Hładki - prezes Zarządu, TVN
Anna Kołtunowicz - Gazeta Wyborcza
Agnieszka Milczarz - Wydarzenia, Polsat

 

Rada Fundacji

 

Beata Grabarczyk,  Polsat News Dwa
Katarzyna Kolenda-Zaleska, Fakty TVN, TVN 24 (przewodnicząca Rady)
Piotr Kraśko, 
Paweł Lisicki, Do Rzeczy 
Mikołaj Lizut, Rock Radio
Marta Kuligowska, TVN 24
Andrzej Morozowski, TVN 24
Piotr Najsztub, TOK FM
Monika Olejnik, Radio Zet, TVN 24
|Janina Paradowska, Polityka|
Konrad Piasecki RMF FM, TVN 24
Małgorzata Subotic, 
Dominika Wielowieyska, Gazeta Wyborcza 

 

Kim jesteśmy?

 

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała z potrzeby serca dziennikarzy z różnych mediów. Jest organizacją non-profit. Jej nadrzędnym celem jest pomoc dla najbardziej potrzebujących - chorych i znajdujących się w trudnej sytuacji dzieci.  

 

Organizowany od 1998 roku Bal, w którym co roku uczestniczy ok. 1000 – 1200 gości, jest jedyną, środowiskową imprezą o ugruntowanej renomie, gromadzącą tak licznie przedstawicieli wszystkich mediów oraz osoby ze świata polityki, biznesu i kultury.

Więcej o poprzednich Balach >>
 
Co robimy?
 
Fundacja wspomaga zarówno placówki opieki zdrowotnej, jak i instytucje opieki społecznej, domy dziecka i organizacje osób niepełnosprawnych, związane z opieką nad dziećmi. Przy okazji podejmowanych przez Fundację działań, takich jak coroczne bale, pikniki, czy spektakle teatralne, jak np. „Kot w butach” grany przez dziennikarzy w warszawskim Teatrze Buffo, czy telewizyjny „Kopciuszek” w reżyserii Krystyny Jandy, udało się zebrać łącznie ok. 3 000 000 PLN.
 
Komu pomogliśmy?
 
Wśród placówek, którym udało się pomóc, były m. in.: Klinika Onkologii oraz Klinika Niemowlęca Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Towarzystwo Nasz Dom, domy dziecka, fundacje regionalne działające na rzecz wspierania rodzicielstwa zastępczego, a także dziesiątki innych szpitali oraz organizacji pożytku publicznego.
 
Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2011 Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy

Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite.